увійти рус / eng / укр

Останній конкурс для Science Demonstrators for the EOSCpilot (European Open Science Cloud for Research pilot) project.Заявки приймаються до 11 вересня 2017 року. Проект European Open Science Cloud for Research (EOSCpilot) підтримує перший етап розробки Європейського хмари відкритої науки (EOSC), як описано в повідомленні ЄС про Європейські хмарні ініціативи.

Це ваш шанс через цей 2-й (і останній) конкурс  взяти участь у захоплюючому проекті EOSCpilot, який почався в січні 2017 року як один з Демонстраторів Науки.

Проект залучає додатки від установ з цікавими проблемами, які допоможуть визначити інфраструктуру, необхідну європейським дослідникам, показуючи наукові  переваги і вплив на суспільство, яке може досягти EOSC. Успішні пропозиції  розпочнуться 1 грудня 2017 року і отримають підтримку від експерта пілотного проекту EOSC. Разом представник Science Demonstrator і експерт EOSCpilot розроблятимуть рішення, надаючи установі більше досвіду, а проекту EOSCpilot більш повне розуміння потреб і вимог для майбутнього EOSC.

Пропозиції будуть розглянуті на основі наступних критеріїв:

• наскільки серйозно і чітко визначено наукове завдання, яке вирішується за допомогою електронної інфраструктури;

• які воно  вирішує проблеми зв'язку з інтеграцією даних, управлінням, взаємодією і аналізом;

• що вже розроблено і продемонстровано, як працює з інфраструктурами, щоб стати частиною EOSC;

• репрезентативність і вплив;

• підтримка зрілими дослідницькими інфраструктурами, які будуть довгостроковими споживачами EOSC;

• яка прихильність до видання або використання сторонніх дослідницьких  артефактів в рамках моделі Open Science із застосуванням принципів FAIR, а також в рамках Open Research Data Pilot in H2020;

•який його внесок, щоб досягти широкого кола зацікавлених сторін;

• його здійсненність і відповідність, щоб розвинути протягом 1 року за підтримки EOSCpilot.

Перейдіть на сайт: https://eoscpilot.eu/content/eoscpilot-2nd-and-last-open-call-applications і зареєструйтеся для створення свого застосування.

 Крайній термін подачі заявок - 11 вересня  2017 року. 23.59 CEST. Заявники отримають інформацію про результат конкурсу заявок 10 листопада 2017 року. За підтримкою для підготовки заявки або отримання додаткової інформації звертайтеся: applications@eosc.eu.

Пілотний проект Європейське хмара відкритої науки для досліджень (EOSCpilot) www.eoscpilot.eu фінансується Європейською комісією, DG Research & Innovation за контрактом №. 739563

 

 

[permalink]


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова