увійти рус / eng / укр

Нові послуги, доступні на EOSC Marketplace: Galaxy і FigshareМи раді повідомити про доступність двох нових послуг на EOSC Marketplace: European Galaxy Server і Figshare for Institutions.

Сервер European Galaxy представляє собою відкриту веб-платформу для досліджень, що інтенсивно використовують дані, і надає доступ до: обчислювальних ресурсів і сховищ без будь-яких витрат, більше 2000 різних добре документованих і постійно підтримуваних наукових інструментів, навчальних матеріалів для -оміків, хемінформатікі, машинне навчання та багато іншого. Проект European Galaxy - це спільна робота декількох країн і сотень учасників.

Figshare for Institutions - це готова платформа, яка допомагає організаціям публікувати набори даних FAIR. Платформа сховища Figshare для користувача портал Figshare пропонує: створений під інституційним контролем портал користувача Figshare, візуалізацію більше 1200 форматів файлів, підтримку окремих файлів до 5 ТБ, підрахунок посилань, альтметричні оцінки, перегляди та завантаження, все нові версії і оновлення платформи, а також повний доступ до документації та багато іншого.

 

[permalink]


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова