увійти рус / eng / укр

EGI DIH: Hello world!

Центр цифрових інновацій EGI (EGI DIH) був офіційно схвалений Радою EGI у листопаді 2021 року.
EGI співпрацює з приватними організаціями з моменту свого заснування у 2011 році з конкретними програмами взаємодії для просування своїх послуг у промисловому секторі. Тепер EGI Digital Innovation Hub (EGI DIH) було створено для централізації та консолідації цих років співпраці.
EGI DIH - це віртуальний простір, де компанії та постачальники технічних послуг зустрічаються, щоб протестувати рішення перед інвестуванням, пропонуючи різні послуги у галузі передових обчислень, щоб допомогти компаніям у цифровізації та підвищенні продуктивності. Основна увага приділяється координації та розвитку кадрової та технічної підтримки для бізнес-орієнтованих пілотних проектів та співробітництва.
Цілі EGI DIH добре узгоджуються зі стратегією EGI. EGI DIH спрямований на надання допомоги та підтримки компаніям у прийнятті/тестуванні/перевірці передових комп'ютерних технологій, щоб стати більш конкурентоспроможними, надати відкрите та інноваційне середовище для експериментів, навчання та створення мереж; підвищити рівень інновацій серед членів Федерації EGI та полегшити відносини між спільнотою EGI та бізнес-секторами для більш широкого економічного та соціального впливу.
Початкове визначення послуг EGI DIH відповідає рекомендаціям Європейської комісії та охоплює чотири типи послуг:
• Тестування перед інвестуванням: пропозиція технічних засобів для підтримки компаній та малих та середніх підприємств для тестування перед інвестуванням або для перевірки послуг чи рішень.
• Навички та навчання: надання знань про технічні пропозиції за допомогою вебінарів або консультаційних послуг.
• Підтримка пошуку інвестицій: полегшення доступу до можливостей фінансування та інвестиційних механізмів для сталої підтримки інновацій.
• Створення мереж та побудова спільнот: об'єднання малих та середніх підприємств та спільнот із спільнотою EGI для полегшення взаємодії та відкриття нових ринкових можливостей.
Для компаній, зацікавлених у приєднанні до EGI DIH, було визначено схему партнерства з трьома рівнями участі: партнери спільноти, активні лише для створення мереж; рівень контенту, на якому партнери отримають доступ до сервісів EGI DIH (доступ та пропозиція); та федеративний рівень, на якому партнери отримають доступ до EGI Federation (доступ та пропозиція основних послуг портфеля EGI).
Офіційне затвердження EGI DIH відбулося на Раді EGI у листопаді 2021 року. В даний час EGI Foundation працює над створенням механізму оперативної діяльності та залученням членів EGI на різних рівнях. Бути в курсі!


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова