увійти рус / eng / укр

 

 Правила вступу і  членства

 Представник установи (IR) :  це особа в організації - учасника  ВО, де працює  користувач,  здатний перевірити законність його/її даних і підтвердити особу користувача і його/її права ставати або залишатися членом ВО.

Центр   Віртуальної організації  визначає  політику прийнятного використання  ВО (ВОУ AUP) і гарантує, що тільки приватні особи, які погодилися дотримувати політику прийнятного використання  ВО AUP і "Правила використання ресурсів УНГ" та мають законні права   членства, можуть бути зареєстровани в якості членів ВО.

Менеджер ВО  оприлюднує опис методів, використовуваних для перевірки даних користувача під час реєстрації  і періодично перевіряє  приналежність користувача .

 

Реєстрація членства

Реєстрація членства є процесом, за допомогою якого  люди вперше  приєднуються до ВО. Метою  цього процесу є збір  Реєстраційних  Даних  користувача. Точні Реєстраційні Дані   підтримуються  для усіх членів  ВО. Менеджери ВО перевіряють  законність  Реєстраційних Даних користувача  і перевіряють прийнятність користувача для спеціальної авторизації (Групи/функції).

Характеристика процесу реєстрації Члена  ВО:

Перевірка  Особистих даних користувача  і встановлення достовірності відбувається  одного разу і його  Реєстраційні Дані перевіряються  тільки в єдиному місці.

представники  організацій - учасників ВО(IR) беруть на себе відповідальність за достовірність наданих Реєстраційних Даних  користувачем і вони ж  повноважні  здійснити контроль над правами користувача використовувати ресурси Грід .

В процесі  реєстрації користувач підписує угоду про прийняття політики  використання ресурсів ВО AUP  і "Правил використання ресурсів УНГ", а також  згоду на використання його /її інформації, що включає Особисті дані, які можуть  бути  доступні  для Операцій Грід  і Сайтів.

 

Відновлення членства

Процес відновлення членства  включає:

Підтвердження, менеджером ВО, що  членство, що триває  у  ВО, все ще дозволено.

Підтвердження або оновлення усіх даних наданих  під час реєстрації та усіх спеціальних дозволів.

Підтвердження прийняття  користувачем "Правил використання ресурсів УНГ"  і ВО  AUP.

Членство у ВО повинно  поновлюватися, принаймні, кожні 12 місяців. Додатково усі члени ВО  повинні пройти відновлення  після істотної зміни  політики прийнятного використання Грід.

Видалення запису про членство

Наступні умови  викликатимуть своєчасну переоцінку права користувача залишитися

членом даного ВО :

Запит користувача  або запит представника організації-учасника.

Процес відновлення  був не в змозі завершитися у відведений  час

Закінчення співпраці між організацією -участником  користувача і ВО.

Закінчення  співпраці між користувачем і ВО.

Закінчення співпраці між користувачем і його/її організацією-учасником.

Членом ВО не може бути користувач, організація якого не є учасником ВО.

Призупинення членства

Призупинення членства у  ВО  є тимчасовим видаленням користувача з ВО.

Менеджер ВО   співробітничає  з адміністраторами по безпеці  Грід  в дослідженні інцидентів безпеки Грід. Член ВО буде  тимчасово відсторонений, коли менеджерові ВО нададуть  обгрунтовані докази, що ідентифікація учасника грід використовувалася  з або без згоди користувача, в порушенні відповідної Грід  і/або ВО  політик (безпеці або інший). Запит про призупинення може бути поданий Адміністратором  по безпеці Грід   і/або  Адміністратором операційного центру. Запити від Сайтів мають бути перенаправлені  і підтверджені Адміністратором  по безпеці Грід і/або Адміністратором Операційного центру. У надзвичайних ситуаціях це підтвердження може бути здійснене  після фактичного призупинення, якщо менеджер ВО  вирішує, що це необхідно.

Усі розумні зусилля будуть  докладені менеджером ВО, щоб зв'язатися з членом ВО, коли він або вона тимчасово відсторонені. До відновлення тимчасово відстороненого користувача менеджер ВО повинен повідомити тих, хто просив призупинення.

Вимоги аудиту

Служба  управління Членством у ВО    записує  і підтримує журнал аудиту усіх операцій членства ВО.  Журнали аудиту, що містять особисті реєстраційні дані, не  зберігаються  довше чим один рік.

Журнали аудиту  включають:

кожен запит про членство,

 кожен запит про призначення або зміну ознак дозволу ВО (групи, функції  і так далі),

кожен запит відновлення членства,

 кожен запит призупинення членства,

кожне видалення членства.

Кожен з цих запитів  містить  дату і час запиту, творця  запиту, детальні дані запиту і чи було це схвалено або відхилено. Особа , що надає або відмовляється від запиту, буде  записана включаючи будь-які кроки перевірки, з якими  інші  консультувалися, наприклад,  представники організацій -участников (IR.)

 

  

Конфіденційність даних

ВО  документує  свою політику конфіденційності даних Членства ВО.

Це  включає виписки про те:

які дані, якщо такі взагалі є, зібрані від учасника ВО на додаток до Реєстраційних Даних, і пояснюється, чому ці дані вимагаються,

 як і де дані зберігаються,

як довго дані збережені і як дані із збіглим терміном видалені,

 у кого в межах ВО  є доступ до даних і чому,

як користувач може розглянути свої власні дані і просити виправлення,

що відбувається з даними про членство ВО, коли ВО припиняє існування,

 яким  третім особам  дані про членство ВО розкриті і чому.ВО   надає  доступ до даних для операцій  Грід і  в цілях безпеки.

 

Документы для ВО
Документы для ВО
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова