увійти рус / eng / укр

Новини


 

Проект EOSC-hub, який фінансується ЄС, почався 1 січня 2018 року, об'єднавши широку групу національних і міжнародних постачальників послуг для створення Хаба: центрального контактного центру європейських дослідників і новаторів для  знаходження, доступу, використання і повторного використання широкого спектру ресурсів для передових досліджень, заснованих на даних.

12 лютого 2018 р. перейти
 
 

Провідні європейські електронні інфраструктури, EGI, EUDAT, GÉANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe запрошують всіх дослідників, розробників і постачальників послуг на два дні мозкового штурму і обговорення на заході Digital Infrastructures for Research 2017 (30 листопада - 1 грудня 2017 року),

03 жовтня 2017 р. перейти
 
 

Заявки приймаються до 11 вересня 2017 року. Проект European Open Science Cloud for Research (EOSCpilot) підтримує перший етап розробки Європейського хмари відкритої науки (EOSC), як описано в повідомленні ЄС про Європейські хмарні ініціативи.

02 серпня 2017 р. перейти
 
 

Конференція EGI 2017 була основною подією Спільноти   EGI в 2017 році і останньою зустріччю, організованої в рамках проекту EGI-Engage. Програма конференції була зосереджена на технічній дорожній карті EGI, присвяченій зокрема авторизації і аутентифікації, обчислювальним сервісам  і HTC і хмарним, а також послугам  зберігання і обробки даних та  можливим  сервісам в наукових спільнотах. 

13 червня 2017 р. перейти
 
 

Відкрито пропозицію щодо  участі в Тематичній школі ЦЕРН - Комп'ютинг 2017 (tCSC 2017), яка буде проходити 4-10 червня 2017 року  в м. Спліт, Хорватія. Ця школа орієнтована на Ефективну Паралельну обробку майбутніх наукових даних 

06 лютого 2017 р. перейти
 
 

Автор перекладу,  Зелениця Андрій Михайлович,  випустив четверте  видання інтерактивного підручника для Wolfram Mathematica українською та російською мовами. Підручник безкоштовний і автором дані права на вільне його поширення.

10 червня 2016 р. перейти
 
 

EGI повідомляє щодо підписання угоди про співпрацю з UberCloud на основі спільного бачення використання технологій розподілених обчисленнь, зберігання даних і їх обробки. 

02 грудня 2015 р. перейти
 
 

Фонд EGI і Compute Canada підписали угоду про створення глобального середовища для спільної е- інфраструктури та розширення співробітництва в рамках міжнародної дослідницької спільноти.

01 грудня 2015 р. перейти
 
 

Автор перекладу,  Зелениця Андрій Михайлович,  випустив третє видання інтерактивного підручника для Wolfram Mathematica українською та російською мовами. Підручник безкоштовний і автором дані права на вільне його поширення.

24 вересня 2015 р. перейти
 
 

Рада EGI вирішила спростити назву Європейської Грід Інфраструктури до просто акроніму EGI, без розширення. Така зміна відображає розвиток EGI до міжнародної, технологічно інваріантної е-інфраструктури для науки.

16 вересня 2015 р. перейти
 
 

Кожен з EGI-Engage Центрів компетенції включають заходи, спрямовані на взаємодію з відповідними громадами науково-дослідної інфраструктури з метою максимального використання результатів своїх центрів  компетенції  в рамках цих співтовариств. Для наступного періоду різні експертні центри планують наступні види діяльності в цьому відношенні:

18 червня 2015 р. перейти
 
 

Заходи, які будуть організовані протягом наступного періоду за межами EGI, пропонують хороші можливості для EGI співтовариства зустрітися і обговорити співпрацю з пріоритетними дослідницькими інфраструктурами (RIs) та науковими спільнотами, а так само з тими хто формують довгий хвіст науки та бізнесу. Таблиця надає інформацію про цінності вкладу / презентації  EGI у цих подіях, а також хто відповідальний в EGI за наступні дії.

17 червня 2015 р. перейти
 
 

Покращення підтримки довгого хвоста науки повинна бути досягнута через поліпшення підтримки  NGIs. Це досягається інтеграцією програмного забезпечення і проектом стратегічного  розвитку, який створює технічну платформу, 'Платформу EGI для Довгого хвоста науки'.  Платформа залучає  нових користувачів довгого хвоста до міжнародного пулу ресурсів, який забезпечується вкладенням ресурсів від постачальників ресурсу EGI для довгого хвоста науки. 

16 червня 2015 р. перейти
 
 

Це перелік проектів прийнятих програмою Горизонт 2020 за розділом  EXCELLENT SCIENCE – RESEARCH INFRASTRUCTURES INCLUDING E-INFRASTRUCTURES. Інформація отримана з вебсайту EC CORDIS станом на 22 травня 2015 року

11 червня 2015 р. перейти
 
 

10-13 березня 2015 року делегація Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН) відвідала Київ. Головна мета візиту – обговорення механізму подальших шляхів співпраці в рамках Угоди з Україною стосовно надання їй статусу асоційованого члена в ЦЕРН.

19 березня 2015 р. перейти
 
Архів новин
« < 1 2 > »
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова