увійти рус / eng / укр

Новини


 

ІКТ 2018пройде у Відні 4-6 грудня 2018 року. Цей захід, присвячений науковим дослідженням та інноваціям, буде зосереджений на пріоритетах Європейського союзу в цифровій трансформації суспільства та промисловості. Він надасть можливість людям, які беруть участь в цій трансформації, поділитися своїм досвідом і баченням Європи в епоху цифрових технологій.

23 вересня 2018 р. перейти
 
 

5 липня 2018 року відбулося установче засідання Координаційної ради з розвитку цифрової економіки та суспільства під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Відкриваючи засідання, Степан Кубів наголосив, що завданням Координаційної ради є організація виконання Плану заходів щодо цифровізації економіки та суспільства на 2018 рік та подальше налагодження ефективної взаємодії у цьому напрямку між Урядом, бізнесом, громадськими організаціями та суспільством.

10 липня 2018 р. перейти
 
 

Ми раді оголосити про випуск першого видання журналу EOSC-hub Magazine.

Журнал EOSC-hub Magazine це публікації проекту EOSC-hub, відредагованого для демонстрації основних результатів і досягнень проекту, співпраці з іншими ініціативами і новини з спільнот. 

31 травня 2018 р. перейти
 
 

Проект EOSC-hub, який фінансується ЄС, почався 1 січня 2018 року, об'єднавши широку групу національних і міжнародних постачальників послуг для створення Хаба: центрального контактного центру європейських дослідників і новаторів для  знаходження, доступу, використання і повторного використання широкого спектру ресурсів для передових досліджень, заснованих на даних.

12 лютого 2018 р. перейти
 
 

Провідні європейські електронні інфраструктури, EGI, EUDAT, GÉANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe запрошують всіх дослідників, розробників і постачальників послуг на два дні мозкового штурму і обговорення на заході Digital Infrastructures for Research 2017 (30 листопада - 1 грудня 2017 року),

03 жовтня 2017 р. перейти
 
 

Заявки приймаються до 11 вересня 2017 року. Проект European Open Science Cloud for Research (EOSCpilot) підтримує перший етап розробки Європейського хмари відкритої науки (EOSC), як описано в повідомленні ЄС про Європейські хмарні ініціативи.

02 серпня 2017 р. перейти
 
 

Конференція EGI 2017 була основною подією Спільноти   EGI в 2017 році і останньою зустріччю, організованої в рамках проекту EGI-Engage. Програма конференції була зосереджена на технічній дорожній карті EGI, присвяченій зокрема авторизації і аутентифікації, обчислювальним сервісам  і HTC і хмарним, а також послугам  зберігання і обробки даних та  можливим  сервісам в наукових спільнотах. 

13 червня 2017 р. перейти
 
 

Відкрито пропозицію щодо  участі в Тематичній школі ЦЕРН - Комп'ютинг 2017 (tCSC 2017), яка буде проходити 4-10 червня 2017 року  в м. Спліт, Хорватія. Ця школа орієнтована на Ефективну Паралельну обробку майбутніх наукових даних 

06 лютого 2017 р. перейти
 
 

Автор перекладу,  Зелениця Андрій Михайлович,  випустив четверте  видання інтерактивного підручника для Wolfram Mathematica українською та російською мовами. Підручник безкоштовний і автором дані права на вільне його поширення.

10 червня 2016 р. перейти
 
 

EGI повідомляє щодо підписання угоди про співпрацю з UberCloud на основі спільного бачення використання технологій розподілених обчисленнь, зберігання даних і їх обробки. 

02 грудня 2015 р. перейти
 
 

Фонд EGI і Compute Canada підписали угоду про створення глобального середовища для спільної е- інфраструктури та розширення співробітництва в рамках міжнародної дослідницької спільноти.

01 грудня 2015 р. перейти
 
 

Автор перекладу,  Зелениця Андрій Михайлович,  випустив третє видання інтерактивного підручника для Wolfram Mathematica українською та російською мовами. Підручник безкоштовний і автором дані права на вільне його поширення.

24 вересня 2015 р. перейти
 
 

Рада EGI вирішила спростити назву Європейської Грід Інфраструктури до просто акроніму EGI, без розширення. Така зміна відображає розвиток EGI до міжнародної, технологічно інваріантної е-інфраструктури для науки.

16 вересня 2015 р. перейти
 
 

Кожен з EGI-Engage Центрів компетенції включають заходи, спрямовані на взаємодію з відповідними громадами науково-дослідної інфраструктури з метою максимального використання результатів своїх центрів  компетенції  в рамках цих співтовариств. Для наступного періоду різні експертні центри планують наступні види діяльності в цьому відношенні:

18 червня 2015 р. перейти
 
 

Заходи, які будуть організовані протягом наступного періоду за межами EGI, пропонують хороші можливості для EGI співтовариства зустрітися і обговорити співпрацю з пріоритетними дослідницькими інфраструктурами (RIs) та науковими спільнотами, а так само з тими хто формують довгий хвіст науки та бізнесу. Таблиця надає інформацію про цінності вкладу / презентації  EGI у цих подіях, а також хто відповідальний в EGI за наступні дії.

17 червня 2015 р. перейти
 
Архів новин
« < 1 2 > »
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова