увійти рус / eng / укр

Новий статут і нова назва EGI

Рада EGI вирішила спростити назву Європейської Грід Інфраструктури до просто акроніму EGI, без розширення. Така зміна відображає розвиток EGI до міжнародної, технологічно інваріантної е-інфраструктури для науки.
Зміна назви Європейської Грід Інфраструктури до EGI є частиною змін в статуті Фонду EGI, що був підписаний влітку. У новому статуті також зроблені важливі зміни в управлінні Фондом EGI:
   - Повноправне членство тепер відкрито для неєвропейських країн - членство більше не обмежується географічним районом
    -  EIROs, ERICs та інші організації, які підтримують цілі EGI, можуть з цього моменту також можуть стати  його повноправними членами.
"Зміни призначені для того, щоб підкреслити міжнародний інтерес і місію EGI, який  не обмежений  будь-якої технологією чи географічним районом", говорить Yannick Legré, виконавчий директор Фонду EGI. "Ми прагнемо служити найкращій  науці, незалежно від місця розташування та її дисципліни".
Matthew Dovey, голова Ради EGI додає, "оновлюючи статут фонду, та ім'я, EGI зміцнює співпрацю з іншими загальноєвропейськими і міжнародними електронними інфраструктурами та дослідницькими інфраструктурами, наближаючи нас безпосередньо  до фактичного способу проведення досліджень.".

 

 

 

[permalink]


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова