увійти рус / eng / укр

Конференція EGI 2017 

Конференція EGI 2017 була основною подією Спільноти   EGI в 2017 році і останньою зустріччю, організованої в рамках проекту EGI-Engage. Програма конференції була зосереджена на технічній дорожній карті EGI, присвяченій зокрема авторизації і аутентифікації, обчислювальним сервісам  і HTC і хмарним, а також послугам  зберігання і обробки даних та  можливим  сервісам в наукових спільнотах. У програму були включені сесії з питань управління електронними інфраструктурами, держзакупівель та бізнес-моделям.

Саміт INDIGO 2017 був флагманським подією проекту INDIGO-DataCloud з акцентом на залучення користувачів і каталог сервісів INDIGO. Цей захід було зосереджено на вивченні рішень, що надаються програмним забезпеченням INDIGO, застосування їх до конкретних варіантів використання науковими спільнотами та постачальниками ресурсів. У програму також увійшли демонстрації, тренінги і практичні заняття по їх впровадженню.

Заходи були організовані INFN-Catania, що входить до складу Італійського національного інституту ядерної фізики, і за підтримки адміністрації міста Катанії

 

EGI Conference: NGI Roadmaps - Operations and engagement with new communities

EGI покладається на своїх учасників, національних постачальників сервісів (NGI) і Європейських Дослідних Організацій щоб забезпечити передові сервіси електронної інфраструктури і відповідну підтримку різним групам користувачів. У цій секції учасники EGI представлять і обговорять свої останні історії успіху і плани на майбутнє щодо функціонування національних сервісів е-інфраструктури, впровадження сервісів EGI в національному контексті, взаємодії і підтримки нових спільнот користувачів. Основна команда EGI буде оновлювати інструменти і сервіси разом з командами NGI, які доступні  їм для залучення спільнот і підтримки проектів.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова