увійти рус / eng / укр

DI4R2017 “CONNECTING THE BUILDING BLOCKS FOR OPEN SCIENCE”

Провідні європейські електронні інфраструктури, EGI, EUDAT, GÉANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe запрошують всіх дослідників, розробників і постачальників послуг на два дні мозкового штурму і обговорення на заході Digital Infrastructures for Research 2017 (30 листопада - 1 грудня 2017 року),

 

В рамках теми «CONNECTING THE BUILDING BLOCKS FOR OPEN SCIENCE» на конференції DI4R в 2017 році будуть представлені політики, процеси, передові методи, дані і послуги, які, використовують сьогоднішні ініціативи - національні, регіональні, європейські та міжнародні - Хмара Відкритої науки і Європейської інфраструктури даних. Головна мета полягає в тому, щоб продемонструвати, як відкрита наука, вищу освіту та новатори можуть отримати вигоду з цих будівельних блоків і в кінцевому підсумку сприяти інтеграції і співпраці між ініціативами.

 

Захід поєднане з заходом щодо залучення зацікавлених сторін першого EOSCpilot, яке відбудеться 28 і 29 листопада 2017

 

Дорогі колеги! 

Я дуже рада повідомити, що конференція DI4R 2017 (https://www.digitalinfrastructures.eu/) відкрила реєстрацію та запрошує подавати резюме.

DI4R 2017 буде засновано на успіху  першої конференції в минулому році в Кракові щоб продемонструвати політику, процеси, кращу практику, дані і сервіси, які є будівельними блоками Європейського хмари відкритої науки і Європейської інфраструктури даних. Основна мета - продемонструвати як відкрита наука, вища освіта та новатори можуть отримати вигоду з цих будівельних блоків і, в кінцевому рахунку, для сприяння інтеграції і співпраці між ініціативами.

 

ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ РЕЗЮМЕ

Програмний Комітет вітає резюме для постерів, демонстрацій, 5-хвилинних легких повідомлень, 15-хвилинних презентацій і 90-хвилинних інтерактивних сесій:

- Повний текст запрошення для резюме: http://go.egi.eu/DI4R2017-call

- Форма он-лайн підписки: http://go.egi.eu/DI4R2017-sumbit

Фінальний термін для подачі резюме * 13 жовтня *.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Щоб зареєструватися для участі в конференції, заповніть онлайн-форму:

https://www.digitalinfrastructures.eu/register_and_plan

Реєстрація для «ранніх пташок» доступна до 31 жовтня *.

DI4R 2017 - унікальне спільне зусилля EGI, EUDAT, GEANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe. Ми сподіваємося побачити багатьох з вас в Брюсселі!

 

Всього найкращого,

Тиціана Феррарі


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова