увійти рус / eng / укр

EOSC-hub: інтегровані сервіси Європейської хмари відкритої наукиПроект EOSC-hub, який фінансується ЄС, почався 1 січня 2018 року, об'єднавши широку групу національних і міжнародних постачальників послуг для створення Хаба: центрального контактного центру європейських дослідників і новаторів для  знаходження, доступу, використання і повторного використання широкого спектру ресурсів для передових досліджень, заснованих на даних.

Консорціум, який включає 100 партнерів з більш ніж 50 країн, розробить концепцію Хаба як системи інтеграції і управління майбутньою Європейською хмарою відкритої науки. Проект EOSC-hub мобілізує постачальників з  EGI FederationEUDAT CDIINDIGO-DataCloud та інших великих європейських дослідницьких інфраструктур для надання загального каталогу дослідницьких даних, послуг і програмного забезпечення для досліджень.

Для дослідників це буде означати більш широкий доступ до служб, які підтримують їх наукові відкриття і співробітництво між дисциплінами та країнами.читати далі


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова