увійти рус / eng / укр

Нова послуга на EOSC Marketplace: 100 Percent IT Trusted CloudМи раді повідомити про публікацію нового сервісу на EOSC Marketplace: 100 Percent IT Trusted Cloud, захищене за допомогою новітнього програмного забезпечення кібербезпеки, розробленого спільно з Оксфордським університетом.

Використовуючи 100 Percent IT-Trusted Cloud, ви можете за лічені секунди виявити, чи були ваші сервери зламані або підроблені. Ваші дані будуть надійно зберігатися в одному з трьох баз даних в Великобританії. Ці центри обробки даних є центрами високого класу, мають кілька резервних джерел живлення і підключень до Інтернету, резервні генератори і системи ДБЖ та цілодобову безпеку. Вся 100 Percent IT -інфраструктура є відмовостійкої і надлишкової, що дає впевненість у тому, що вона не підведе користувачів в критичний момент.

Алан Платт з 100 Percent IT говорить: «EOSC Marketplace допоможе нам краще обслуговувати потреби наукових і академічних кіл по всій Європі. 100 Percent IT-сервіси на протязі багатьох років підтримують ряд академічних установ. Будучи частиною EOSC хаба, сервіс допомагає нам надати наші рішення більш широкого кола організацій, ніж ми могли б безпосередньо досягти ».

Дізнайтеся більше про послугу і про те, як її замовити.

 

 

[permalink]


Повернутися до списку новин.
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова