увійти рус / eng / укр

Міжнародний грід


 

ІКТ 2018пройде у Відні 4-6 грудня 2018 року. Цей захід, присвячений науковим дослідженням та інноваціям, буде зосереджений на пріоритетах Європейського союзу в цифровій трансформації суспільства та промисловості. Він надасть можливість людям, які беруть участь в цій трансформації, поділитися своїм досвідом і баченням Європи в епоху цифрових технологій.

23 вересня 2018 р. перейти
 
 

Ми раді оголосити про випуск першого видання журналу EOSC-hub Magazine.

Журнал EOSC-hub Magazine це публікації проекту EOSC-hub, відредагованого для демонстрації основних результатів і досягнень проекту, співпраці з іншими ініціативами і новини з спільнот. 

31 травня 2018 р. перейти
 
 

Проект EOSC-hub, який фінансується ЄС, почався 1 січня 2018 року, об'єднавши широку групу національних і міжнародних постачальників послуг для створення Хаба: центрального контактного центру європейських дослідників і новаторів для  знаходження, доступу, використання і повторного використання широкого спектру ресурсів для передових досліджень, заснованих на даних.

12 лютого 2018 р. перейти
 
 

Провідні європейські електронні інфраструктури, EGI, EUDAT, GÉANT, OpenAIRE, PRACE і RDA Europe запрошують всіх дослідників, розробників і постачальників послуг на два дні мозкового штурму і обговорення на заході Digital Infrastructures for Research 2017 (30 листопада - 1 грудня 2017 року),

03 жовтня 2017 р. перейти
 
 

Конференція EGI 2017 була основною подією Спільноти   EGI в 2017 році і останньою зустріччю, організованої в рамках проекту EGI-Engage. Програма конференції була зосереджена на технічній дорожній карті EGI, присвяченій зокрема авторизації і аутентифікації, обчислювальним сервісам  і HTC і хмарним, а також послугам  зберігання і обробки даних та  можливим  сервісам в наукових спільнотах. 

13 червня 2017 р. перейти
 
 

Відкрито пропозицію щодо  участі в Тематичній школі ЦЕРН - Комп'ютинг 2017 (tCSC 2017), яка буде проходити 4-10 червня 2017 року  в м. Спліт, Хорватія. Ця школа орієнтована на Ефективну Паралельну обробку майбутніх наукових даних 

06 лютого 2017 р. перейти
 
 

EGI повідомляє щодо підписання угоди про співпрацю з UberCloud на основі спільного бачення використання технологій розподілених обчисленнь, зберігання даних і їх обробки. 

02 грудня 2015 р. перейти
 
 

Фонд EGI і Compute Canada підписали угоду про створення глобального середовища для спільної е- інфраструктури та розширення співробітництва в рамках міжнародної дослідницької спільноти.

01 грудня 2015 р. перейти
 
 

Рада EGI вирішила спростити назву Європейської Грід Інфраструктури до просто акроніму EGI, без розширення. Така зміна відображає розвиток EGI до міжнародної, технологічно інваріантної е-інфраструктури для науки.

16 вересня 2015 р. перейти
 
 

Кожен з EGI-Engage Центрів компетенції включають заходи, спрямовані на взаємодію з відповідними громадами науково-дослідної інфраструктури з метою максимального використання результатів своїх центрів  компетенції  в рамках цих співтовариств. Для наступного періоду різні експертні центри планують наступні види діяльності в цьому відношенні:

18 червня 2015 р. перейти
 
 

Заходи, які будуть організовані протягом наступного періоду за межами EGI, пропонують хороші можливості для EGI співтовариства зустрітися і обговорити співпрацю з пріоритетними дослідницькими інфраструктурами (RIs) та науковими спільнотами, а так само з тими хто формують довгий хвіст науки та бізнесу. Таблиця надає інформацію про цінності вкладу / презентації  EGI у цих подіях, а також хто відповідальний в EGI за наступні дії.

17 червня 2015 р. перейти
 
 

Покращення підтримки довгого хвоста науки повинна бути досягнута через поліпшення підтримки  NGIs. Це досягається інтеграцією програмного забезпечення і проектом стратегічного  розвитку, який створює технічну платформу, 'Платформу EGI для Довгого хвоста науки'.  Платформа залучає  нових користувачів довгого хвоста до міжнародного пулу ресурсів, який забезпечується вкладенням ресурсів від постачальників ресурсу EGI для довгого хвоста науки. 

16 червня 2015 р. перейти
 
 

Це перелік проектів прийнятих програмою Горизонт 2020 за розділом  EXCELLENT SCIENCE – RESEARCH INFRASTRUCTURES INCLUDING E-INFRASTRUCTURES. Інформація отримана з вебсайту EC CORDIS станом на 22 травня 2015 року

11 червня 2015 р. перейти
 
 

Одна з популярних тем для Європейської грід інфраструктури є створення об'єднаної хмари. Знайомству і розгортанню OpenStack був присвячен один з курсів школи.

11 грудня 2014 р. перейти
 
 

Школа буде проходити в Center for Advanced Technological and Environmental Training (FTU), Campus North, KIT. Північний кампус розташований в Eggenstein-Leopoldshafen (приблизно в 12 км на північ від Карлсруе). 

28 червня 2014 р. перейти
 
Архів новин
« < 1 2 > »
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова