увійти рус / eng / укр

Міжнародний грід


 

Кожен з EGI-Engage Центрів компетенції включають заходи, спрямовані на взаємодію з відповідними громадами науково-дослідної інфраструктури з метою максимального використання результатів своїх центрів  компетенції  в рамках цих співтовариств. Для наступного періоду різні експертні центри планують наступні види діяльності в цьому відношенні:

18 червня 2015 р. перейти
 
 

Заходи, які будуть організовані протягом наступного періоду за межами EGI, пропонують хороші можливості для EGI співтовариства зустрітися і обговорити співпрацю з пріоритетними дослідницькими інфраструктурами (RIs) та науковими спільнотами, а так само з тими хто формують довгий хвіст науки та бізнесу. Таблиця надає інформацію про цінності вкладу / презентації  EGI у цих подіях, а також хто відповідальний в EGI за наступні дії.

17 червня 2015 р. перейти
 
 

Покращення підтримки довгого хвоста науки повинна бути досягнута через поліпшення підтримки  NGIs. Це досягається інтеграцією програмного забезпечення і проектом стратегічного  розвитку, який створює технічну платформу, 'Платформу EGI для Довгого хвоста науки'.  Платформа залучає  нових користувачів довгого хвоста до міжнародного пулу ресурсів, який забезпечується вкладенням ресурсів від постачальників ресурсу EGI для довгого хвоста науки. 

16 червня 2015 р. перейти
 
 

Це перелік проектів прийнятих програмою Горизонт 2020 за розділом  EXCELLENT SCIENCE – RESEARCH INFRASTRUCTURES INCLUDING E-INFRASTRUCTURES. Інформація отримана з вебсайту EC CORDIS станом на 22 травня 2015 року

11 червня 2015 р. перейти
 
 

Одна з популярних тем для Європейської грід інфраструктури є створення об'єднаної хмари. Знайомству і розгортанню OpenStack був присвячен один з курсів школи.

11 грудня 2014 р. перейти
 
 

Школа буде проходити в Center for Advanced Technological and Environmental Training (FTU), Campus North, KIT. Північний кампус розташований в Eggenstein-Leopoldshafen (приблизно в 12 км на північ від Карлсруе). 

28 червня 2014 р. перейти
 
 

На Форумі Спільноти EGI  Девід Валоом, голова Об'єднаної Хмарної Експертної групи, запустив Об'єднану Хмару як виробничий сервіс. Нова інфраструктура грунтується на відкритих стандартах і пропонує безпрецедентну універсальність і "хмарні" сервіси, що адаптовані для європейських дослідників. 

28 червня 2014 р. перейти
 
 

Пропонуємо українським організаціям ефективно використати всі сервіси даного заходу, щоб познайомитись із ІКТ-напрямками, які будуть фінансуватись у новій науково-технологічній програмі ЄС Horizon 2020, а також використати нагоду встановлення прямих контактів з провідними європейськими організаціями та обговорити з ними плани підготовки нових проектних пропозицій.

02 жовтня 2013 р. перейти
 
 

Ми дуже раді оголосити що робоча нарада "Вступ до  Gaussian: Теорія і Практика" проводитиметься у Вроцлаві, Польща з 24-го по 28-е червня  2013.  Робоча нарада організовується спільно  Gaussian Inc.,  WCSS, Intel і Hewlett Packard. Запрошуємо дослідників  усіх рівнів  від науки  до  промисловості.

 Повний опис доступний на нашому веб-сайті в:

  www.gaussian.com/g_ws/poland_13.htm

05 квітня 2013 р. перейти
 
 

Приєднуйтесь до першої європейської Технологічної Конференції Вольфрама, щоб досліджувати, як обчислення можуть дати перевагу вам  в дослідженні та розвитку. Вольфрам це світові експерти в обчисленні за технологіями  Wolfram|Alpha, Computable Document Format, SystemModeler, Workbench, та базове  Mathematica software

27 березня 2013 р. перейти
 
 

Проект EMI і його ініціатива ScienceSoft організовують Робочу нараду “Persistent Identifiers for Software Objects” 30-го січня 2013. 

19 грудня 2012 р. перейти
 
 

Джо Інкандела, керівник експерименту CMS Великого адронного колайдера заявив, що колаборації вдалося виявити частинку, подібну до бозона Хіггса, з масою 125 ГэВ.

04 липня 2012 р. перейти
 
 

На семінарі був даний короткий огляд функціональності  GOCDB, офіційного репозиторія  для зберігання і представлення топології EGI і інформації про ресурси. Семінар пояснив, як це використовується в межах NGS,  останній розвиток, корисні  особливості  для  майбутньої  дорожньої  карти і був шанс  поставити питання про систему. Також був короткий огляд того, як GOCDB використовується в контексті проекту EGI.  

28 червня 2012 р. перейти
 
 

NGS проводитиме серію коротких семінарів онлайн у кінці червня / на початку липня, розповідаючи про деякі сервіси, які  NGS пропонує для широких співтовариств e -инфраструктур, включаючи EGI. Семінари призначені для усіх зацікавлених  як усередині грід співтовариства, так і зовні. Семінари будуть передані онлайн по середам  уранці в 10:30 (Літній британський час) . [Київський час 12:30]

 і продовжаться протягом 30 хвилин з можливістю для питань. Вони будуть також записані і  доступні після семінару.

14 червня 2012 р. перейти
 
 

Ключовим аспектом Школи GridKa цього року буде комп'ютерна безпека. Пленарне обговорення про безпеку покриє найбільш поширені загрози комп'ютерної безпеки в Грід і Хмарних Обчислювальних  середовищах

04 травня 2012 р. перейти
 
Архів новин
« < 1 2 3 > »
Розроблено в MCG
© 2011, Інститут теоретичної фізики ім.М.М. Боголюбова